O firmie

Ewa Koczalska

Kwiaciarnia istnieje na rynku od listopada 1979 roku. Załoga naszej firmy łączy w sobie szeroką wiedzę z zakresu florystyki opartą na szkoleniach i kursach florystycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży co stanowi gwarancję profesjonalnej i miłej obsługi. Dzięki tym zaletom zdobyliśmy zaufanie wielu osób i firm. Gro naszych klientów współpracuje z nami od lat, polecając nasze usługi swoim rodzinom i znajomym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz nowym trendom w sztuce florystycznej staramy się poszerzać swoją ofertę o coraz to nowe towary i usługi oraz podnosić jakość świadczonych usług.

Atutem naszej kwiaciarni jest fakt, iż kwiaty cięte i doniczkowe są kupowane bezpośrednio od producentów kwiatów co pozwala nam przez cały rok posiadać w swojej ofercie bogaty asortyment kwiatów i roślin. Posiadamy szeroką gamę usług florystycznych od tradycyjnych kompozycji z kwiatów ciętych poprzez fantazyjne kosze kwiatowe, wiązanki ślubne, wiązanki i wieńce pogrzebowe, aż po dekorację samochodów, kościołów oraz sal. Kwiaciarnia współpracuje z największą siecią kwiaciarni Poczta Kwiatowa, która wysyła kwiaty na cały świat.

Jestem członkiem Stoważyszenia Florystów Polskich od samego początku istnienia stoważyszenia. Kwiaty to siła i moc, delikatność i subtelność, czasem piękno i radość, a czasem smutek i żal......kwiaty to nasza duchowość i kultura.

Certyfikaty